Aj keď vidieť na Floride aligátora nie je práve ojedinelým javom, tak tentoraz aj miestni obyvatelia zostali v šoku po tom, čo si všimli jedného obrovského aligátora. Natočené video ukazuje, ako sa obrovský tvor prechádza po golfovom ihrisku v Naples na Floride.

Foto od youtube

Zábery boli zachytené na golfovom ihrisku zvaného Valencia Golf and Country Club. Mnohí si najskôr mysleli, že je to photoshop vzhľadom na to, aké je toto zviera až smiešne obrovské. Je to však skutočný aligátor, čo potvrdil aj Matt Devitt, meteorológ z WINK News. Na Floride žijú viac ako 2 milióny aligátorov a môžu dorásť až do dĺžky 3,5 metra. Krokodíly sú tam však oveľa vzácnejšie, tých je iba 1 500, a preto sú zaradené na zozname ohrozených zvierat.

 

Foto od youtube

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.