Pár z Michiganu konečne privítal na tomto svete dcéru po tom, čo žena porodila v rade 14 synov. Kateri a Jay Schwandt sú hrdí rodičia a momentálne sa tešia z malej Maggie Jayne. Tá keď trochu vyrastie, tak zistí, že má bratov Tylera, Zacha, Drewa, Brandona, Tommyho, Vinnyho, Calvana, Gaba, Wesleyho, Charlieho, Luka, Tuckera, Francisca a Finley.

, Po neuveriteľných 14 synoch v rade porodila žena dievčatko
Foto od Facebook

Takáto početná rodina sa dnes už len tak nevidí.Akoby rok 2020 už nemohol byť bláznivejší! Cítime sa požehnaní, že môžeme na tomto svete privítať dcérku a oznámiť jej narodenie,” napísala na svojej oficiálnej facebookovej stránke táto rodina. Matke aj malej Maggie sa darí veľmi dobre. Dievčatko sa narodilo v nemocnici Mercy Health Saint Mary’s v Grand Rapids a vážilo 3,4 kilogramov. Hrdý otec Jay sa vyjadril takto: “Sme šťastní a nadšení, že novou súčasťou našej rodiny je Maggie. Tento rok bol z mnohých dôvodov nezabudnuteľný a Maggie je ten najväčší dar, aký sme si kedy mohli priať.”

 

45-roční Kateri a Jay Schwandt začali spolu randiť ešte ako prváci na strednej škole a vzali sa v roku 1993. Pred absolvovaním vysokej školy už mali títo manželia troch synov. Ich dospelý syn Tyler (28) priznal svoju veľkú radosť z tejto noviny a povedal:Moji rodičia boli konečne požehnaní malým dievčatkom, keďže už pomaly prestávali dúfať, žeby ešte niekedy mohli mať dcéru. Je to len pár hodín, čo mi túto správu oznámil otec a stále som sa z nej nespamätal.”

 

Zdroj

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
guest
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre