Kempovanie sa dostáva do popredia stále viac. A zrejme toto leto sa k nemu uchýli ešte viac ľudí, a to vzhľadom na to, čo sme si v posledných mesiacoch prežili. Turisti v Amerike si môžu užiť aj veľmi jedinečné miesta, a to vďaka spoločnosti Huttopia, ktorá je francúzskym priekopníkom v oblasti glampingu.

Už viac ako dve desaťročia táto spoločnosť víta hostí na rôznych miestach po Severnej Amerike. A teraz je pripravená opäť privítať návštevníkov v južnom Maine a v Bielych horách v New Hampshire. Spôsob originálneho kempingu vymysleli dvaja ľudia menom Céline a Philippe Bossanne. Okrem trávenia času v krásnej prírode sú ich kempingové miesta plne vybavené všetkým, čo hostia potrebujú. A nájdu si tam ešte viac ako by sami očakávali.

Návštevníci si môžu vybrať medzi prenájmom krásneho stanu alebo malej chatky. V stanoch je k dispozícii kuchynka so sporákom, umývadlom a chladničkou a samozrejme posteľ. V niektorých stanoch majú hostia dokonca prístup k súkromnej kúpeľni. V chatkách zas nájdu plnú vybavenosť a priestor pre ešte viac ľudí, čo z nej robí ideálnu voľbu pre rodiny, ktorá je trochu početnejšia a jej členovia chcú bývať spolu. Návštevníci môžu tiež plne využiť vybavenie tábora vrátane kajakov, turistických zariadení a v kempe sa nachádza aj reštaurácia.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.