Influencerka zomrela po tom, čo spadla z vodopádu vysokého 5 metrov počas toho ako sa tam chcela odfotografovať. 32-ročná Sofia Cheung bola na návšteve hongkonského parku Ha Pak Lai s priateľmi, no živá sa už odtiaľ nikdy nevrátila. Keď došlo k tragédii Sofia bola práve na úplnom okraji vodopádu. 

Keď dievčina padla z 5-metrovej výšky, jej priateľky okamžite zavolali pomoc, no po prevoze do nemocnice zomrela. Miesto, na ktorom fotografovala je veľmi obľúbené medzi turistami najmä pre krásne západy slnka. Mladá žena bola vášnivou turistkou a jej Instagram je plný krásnych fotografií. 32-ročná žena sa bohužiaľ ďalších dobrodružstiev ani vlastných narodenín nedožije. 

Ľudia samozrejme začali reagovať na túto zbytočnú smrť a poukazovali najmä na to, aby ostatní neriskovali vlastný život len pre dobrý záber. Týmto článkom chceme apelovať aj na všetkých vás, aby ste nikdy nedávali snahu o popularitu na vyššie miesto ako vlastné bezpečie. 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.