Nedávne požiare v štáte Kalifornia si vyžiadali až 80 životov, čím sa krajina stala „najsmrteľnejšou“ v priebehu jej posledného storočia. A stále zostáva takmer 700 nezvestných ľudí. Požiar v severnej Kalifornii úplne zničil mesto Paradise a premenil ho na pustatinu.

Kapitán Ryan Coleman z požiarneho útvaru vo Fairview Valley dokázal nájsť preživšieho. Aj keď nejde o človeka, ale o mačku. A tie vedia byť častokrát oveľa vďačnejšie než ľudia. Zvieratko jeho záchrana dokonale odrovnala. Chodí s ním takmer všade a najradšej sa omotá okolo hasičovho krku.

Ryan mal svoju prvú smenu v oblasti 10. novembra. Svoje srdce a modlitby okamžite poslal rodinám, ktoré stratili svoje domovy a všetkým tým, ktorí stratili svojich blízkych. „Snažil som sa o bezpečnosť mojej posádky a ďalších hasičov,“ dodal. „Som nadšený z toho, že som tu mohol pomôcť!“

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Pozrite sa na milé video TU.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.