Ahoj,

Rád píšeš, analyzuješ a rozoberáš témy do hĺbky?  Poď písať edukačno/informačné články pre náš portál. Upozorňujeme, že nehľadáme autora pre bežný virálny obsah ale chceme našimi článkami informovať niekedy aj o nie tak atraktívnych ale potrebných témach.

 

Ponuka je ukončená. Na doručené emaily už neodpovedáme !

Koho hľadáme?

Ako sme spomenuli vyššie, aj keď sa náš magazín zameriava aj na virálne témy z rôznych oblastí, momentálne hľadáme človeka, ktorý by vedel pokryť aj menej virálne témy, ktoré si vyžadujú aby sa redaktor do témy trošku viac ponoril. Pôjde o témy z rôznych oblastí, momentálne z oblasti zdravia ale v budúcnosti aj z oblasti domácnosti alebo cestovania a iných. Radšej raz vidieť ako 10x čítať a tak nižšie nájdeš, aké články približne očakávame:

Ako vidíš všetky články majú spoločné to, že sa nejedná o nové, emočné a virálne témy, ktoré majú zbierať „lajky“ na Facebooku ale o články, ktoré si vyžadujú trochu sa do témy ponoriť a vypracovať článok z viacerých zdrojov. Rozsah týchto článkov bude vždy od 600 slov až do 2000 slov. Tvojou úlohou bude iba vypracovanie textu, technické záležitosti už zaobstaráme my takže rôzne „vychytávky“, reklamné prvky či dokonca  obrázky nemusíš riešiť. Našim cieľom je pomôcť užívateľom Google vyriešiť ich problém, či už hľadajú informácie o neznámej potravine alebo sa chcú zbaviť vlhkosti v byte.  Nemusíš byť expert ani skúsený redaktor stačí ak máš schopnosť si tému rýchlo naštudovať, vieš po anglicky a chceš tvoriť užitočný obsah. Radi ťa mnoho vecí naučíme.

Dôležité: Nehľadáme človeka na trvalý pracovný pomer ani ťa nezahltíme prácou na niekoľko hodín denne. Hľadáme freelance redaktora na napísanie  2 – 4 rozsiahlejších článkov  týždenne (rozsah minimálne 600 slov)

V skratke:

  • Chceš písať edukatívno-informačný obsah o rôznych témach, ktorý nie je zameraný na  viralitu a emócie.
  • Chceš robiť z domu a vo voľnom čase
  • Vieš po anglicky
  • Ovládaš gramatiku

Čo ponúkame

Naučíme ťa tvoriť obsah pre vyhľadávače nie len pre emočne ladené sociálne siete. Odborne sa tomu hovorí SEO a keď budeš dodržiavať určité pravidlá, môžeš sa touto veľmi žiadanou schopnosťou pýšiť na trhu práce. Každý článok bude obsahovať inštrukcie ako ho napísať, zdroje odkiaľ čerpať  a čo v ňom po obsahovej stránke pokryť.  Následne článok technicky vyladíme už my a tvoja práca bude mieriť na popredné stránky Googlu a pomáhať desiatkam či stovkám ľudí týždenne.

Finančné ohodnotenie, samozrejme ti za tvoju prácu zaplatíme. Výška odmeny vie byť však vysoko variabilná pretože ešte nevieme či si niekedy články písal a musíme ťa „oťukať“, alebo si talent, ktorý svojimi článkami obsadzuje vysoko-konkurenčné frázy v Googli ako na bežiacom páse a nemáme ťa čo nové naučiť. Cena ďalej závisí od náročnosti aj dĺžky dodaného textu a tak sa môže jeden článok pohybovať v rozmedzí od 5 – 30 EUR. Keď o tebe budeme vedieť viac tak si stanovíme cenu k obojstrannej spokojnosti.

Flexibilita a ústretovosť – Ako sme spomínali ide o prácu, ktorú dokážeš zvládať popri škole alebo zamestnaní. Žiadne náročné podmienky a vždy sa sa snažíme autorom ich prácu čo najviac uľahčiť.  Dôležité ale je, že ak sa dohodneme napríklad na 2 článkoch za týždeň tak to bude dodržané. Ak aj nemáš žiadne skúsenosti ale máš ochotu učiť sa a vieš po anglicky vieme ťa mnohému naučiť a od mnohých technických záležitostí ťa uchránime aby si sa mohol sústrediť iba na kvalitný text.

Našiel si sa?

Super! V tom prípade nás neváhaj kontaktovať a aby sme ušetrili čas napíš prosím:

  • Či máš alebo nemáš  skúsenosti s písaním obsahu na internete.
  • Ak máš prilož prosím referencie a rozpíš svoju skúsenosť čo najdetailnejšie (vieš SEO? máš nejaké články na popredných pozíciách v Googli?)
  • Máš preferovanú oblasť o ktorej by si chcel písať? Zaujímaš sa napríklad o zdravie alebo domácnosť?
  • Čo by si chcel ty od nás a aká je tvoja predstava o spolupráci a finančnom ohodnotení.

Tešíme sa na tvoj email na  adresu  redakcia@2sessions.sk 

 

 

 

 

 

 

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.