V roku 2006 bol objavený jeden uzatvorený suterén pod Londýnskym sirotincom. Nachádzalo sa tam stovky debien, ktoré boli plné zvláštnych artefaktov, divných vzoriek a ešte čudnejších denníkov. Tieto predmety boli rôzneho druhu ale mali čosi spoločné, boli zvláštne, znepokojujúce a niekedy až hrozivé. Niektoré z nich si môžete pozrieť nižšie ale dávajte pozor, naozaj nie sú len tak obyčajné.

Kolekcia je známa pod názvom Merrylin Cryptid Collection. Je pomenovaná po mužovi, ktorému táto zbierka patrila. Bol to Thomas Theodore Merrylin narodený v Anglicku v roku 1782. Jeho otec bol bohatý aristokrat a mama biologička. Celý svoj život zasvätil zbieraniu týchto podivných kúskov. To či sú naozaj skutočné alebo nie nevieme, ale každopádne vyvolávajú zvedavosť a sú zaujímavé.

kostry1

kostry2 kostry3
kostry4 kostry5 kostry6 kostry7 kostry8 kostry9 kostry10 kostry11 kostry12

 

zdroj: Merrylin Cryptid Museum

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.