Konkurencia v reštauračnom priemysle je brutálna. Je preto prirodzené, že sa podniky snažia ľuďom ponúknuť niečo, čo iný podnik nemá v ponuke a čím teda vynikajú. Nuž a niektoré reštaurácie stavili na originálne servírovanie jedál. Avšak, nie vždy je to celkom dobrý nápad a jedlá naservírované zvláštnym spôsobom vyzerajú naozaj všelijak len nie atraktívne.

Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, aké vynaliezaví dokážu byť kuchári a ako to napokon môže vo výsledku vyzerať na tanieri či iných predmetoch.

Alebo aj jedlo servírované priamo na ruke:

Špagety v kornútku:

Cocktail pripravený v malej vani s kačičkami:

Schody do neba?

Zemiak servírovaný na stoličke:

Pozor na kamene:

Mrkva servírovaná na telefóne:

Vynaliezavosť nepozná hranice:

Nová úroveň lenivosti:

Takto jesť syr by ste zrejme nechceli:

Nuž, toto komentár nepotrebuje:

Pivo či rezance?

Človek by vo vnútri čakal vajcia:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.