Neter princeznej Diany, Lady Kitty Spencer, je slávna britská modelka a má obrovský vplyv na sociálnych sieťach. Nedávno však vďaka svojej pozoruhodnej podobnosti s jej slávnou tetou zaujala celý internet. Jej fanúšikovia ju dokonca začali nazývať „mladšou verziou princeznej Diany“. A čoskoro pochopíte prečo.

Svet pozná a zbožňuje Lady Kitty Eleanor Spencerovú pre jej zdržanlivosť a pôvab, pre jej bezkonkurenčný zmysel pre štýl a v neposlednom rade pre jej ohromujúcu podobu s nebohou princeznou Dianou. Kitty je dcérou mladšieho brata princeznej Diany – Charlesa Spencera. Narodila sa 28. decembra 1990. Ako všetci vieme, princezná Diana sa vydala za princa Charlesa z Walesu a tvorili pár 15 rokov až do ich rozvodu v roku 1996. Kitty teda vôbec neviedla ani nevedia taký život ako jej bratranci – princ Harry a princ William.

Keď zomrela princezná Diana, Kitty mala iba 6 rokov. V rozhovore však táto mladá žena povedala, že si svoju tetu veľmi dobre pamätá. Prezradila, že má na ňu veľmi šťastné podmienky a že ich čas strávený spolu bol vždy super. Kitty a jej teta majú v skutočnosti toho viac spoločného ako len ich pozoruhodnú podobnosť. Táto mladá modelka, rovnako ako Diana, sa taktiež veľmi angažuje v charitatívnej činnosti. Kitty bola nedávno zvolená za veľvyslanca neziskovej organizácie Centrepoint, ktorá pomáha ľuďom bez domova v Spojenom kráľovstve.

Mladá modelka išla po stopách svojej matky – Victoria Aitken bola tiež slávnou modelkou. Kitty spolupracuje so spoločnosťou Storm Management, pre ktorú pracovali aj také legendy ako Cindy Crawford, Kate Moss či Cara Delevingne. Predtým, ako sa táto cieľavedomá žena vydala na cestu modelingu, študovala na University of Cape Town v Južnej Afrike a získala titul v psychológii, politike a anglickej literatúre. Neskôr sa Lady Spencer prihlásila na Regentovu univerzitu v Londýne.

Kitty má 28 rokov, zatiaľ nemá vlastné deti, takže sa neustále podieľa na mnohých spoločenských aktivitách v materských školách, detských domovoch, školách a univerzitách. Počas svojich verejných vystúpení uprednostňuje elegantné oblečenie. Udáva trendy rovnako, ako to robila kedysi princezná Diana. Na svojom Instagrame má už takmer 500 000 sledovateľov, s ktorými zdieľa svoje každodenné fotografie. V rozhovore povedala, že jedným z dôvodov prečo sa jej Instagram páči je ten, že vždy vidí, čo jej priatelia robia v jej rodnom meste, zatiaľ čo ona cestuje za prácou alebo sedí v Londýne a sleduje dážď.

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.