Rok 2020 nám ukázal, že to nie je taký zlý nápad mať niekde nablízku v prípade potreby bunker. Nuž a ak by ste mali nemalý obnos peňazí k dispozícii a chceli by ste si taký podzemný bunker zaobstarať, tak vám teraz jeden ukážeme, alebo si ho pozriete len tak pre zaujímavosť. Je skutočne veľkolepý a hlavne luxusný.

Severne od Wichity v Kansase, kde sa predávajú byty predávajú aj za 2,5 miliónov eur, tie najlacnejšie na polovičnom poschodí stoja 1 milión eur, je toto určite zaujímavá ponuka. Nepoznáme presné umiestnenie tejto podzemnej budovy o rozlohe takmer 2 000 metrov štvorcových, ale vyzerá skutočne ohromne a vzhľadom na tamojšie ceny bytov je pomerne lacná. Na rovnakom mieste postavila vláda USA počas studenej vojny silo, ktoré však teraz prerobili na tieto ohromné byty.

V projekte Survival Condo Project, ktorý stojí za všetkým, sa uvádza, že v bunkri môže žiť celých 5 rokov až 75 ľudí. A naozaj tam budú žiť ľudia v lone luxusu. V bunkri je totiž všetko, od obchodu so zmiešaným tovarom a knižnice až po zdravotné stredisko či bar. Špeciálne mesačné poplatky sú však až na úrovni 5 000 dolárov.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.