Byť matkou je požehnanie a dar zároveň. Samozrejme, že nie každý to vníma rovnako, no milujúca matka sa o svoje dieťa alebo deti dokáže príkladne postarať a berie to ako svoje poslanie. Jednou z takých je aj táto mamička dvoch chlapcov. Tá vám ukáže, že byť matkou pre ňu znamená naozaj veľa a že to nie je vôbec ľahká úloha.

Materstvo nie je o bezstarostnom živote. Nemáte totiž veľa času pre seba, staráte sa o svoje ratolesti a venujete im takmer všetok svoj voľný čas. Ak počítate s tým, že sa aspoň dobre vyspíte, ani to niekedy nemusí byť pravda. Malé detičky vedia byť veľkými nezbedníkmi a dajú vám zabrať nie len počas dňa.

Teraz sa pozrieme na každodenný čas trávený s deťmi pohľadom spomínanej mamičky. S pomocou svojich známych vytvorila menší projekt, v ktorom poukazuje na život mamičiek s ratolesťami. Uvidíte, ako asi prebieha každodenná starostlivosť o malé deti.

Musíte byť zabávačkou svojich deti:

Photo by boredpanda

Na toto je čas iba vtedy, keď deti spia:

Photo by boredpanda

Veľmi sa nevyspíte:

Photo by boredpanda

Domáce práce na dennom poriadku:

Photo by boredpanda

Snažíte sa udržať vaše deti „nažive“:

Photo by boredpanda

Nemáte veľkú šancu na pokojný nákup:

Photo by boredpanda

Materstvo je tiež o varení jednou rukou:

Photo by boredpanda

Počas noci budete okopávané deťmi:

Photo by boredpanda

Ako vreckovka bude slúžiť vaše tričko:

Photo by boredpanda

Funkcia chyžnej:

Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.