Zamestnankyňa miestnej polície v Kolumbií je hrdinkou . Zachránila život  novonarodeného dieťaťa tým, že ho dojčila až kým neprišla záchranná služba. 

Začiatkom tohto týždňa našli v odľahlej dedinke v Kolumbií dieťa, ktoré zrejme niekto hneď po naordení odhodil (malo pupočnú šnúru) . Žena, ktorá dieťa objavila si najskôr myslela, že ide o mačku, keď však zistila, že ide o ľudskú bytosť, neváhala a privolala pomoc.

Ňou bola práve  Luisa Fernanda Urrea, ktorá si všimla, že dieťa je značne podchladené a hladné.  Neváhala teda a urobila to, čo by podľa jej vlastných slov urobila každá žena. Dieťa nakŕmila až kým neprišla pomoc.

https://youtu.be/QSnfVdmbHJE

Dieťatko je dnes v opatere miestnej   Colombian Institute of Family Welfare a všetci zamestnanci dúfajú, že sa  podarí nájsť nezodpovednú matku, ktorá čelí obvineniu z pokusu o vraždu ale hlavne aj milujúcu rodinu pre bábätko.

 

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.