Krásne holandske mesto je na dosah. Ak chcete trochu viac preskúmať krajinu tulipánov, zbystrite pozornosť. Odbehnite si aj do hlavného mesta, v ktorom to naozaj žije.

eindhoven fotografia
Foto od Lennart Tange

Práve teraz máte výbornú možnosť zaletieť si z Bratislavy do Eindhovenu len za cenu spiatočných leteniek 20€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 14.11. -21.11.2018. Viac na Ryanair.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Holandsko a Eindhoven?

– Keďže v tejto krajine je veľmi obľúbeným dopravným prostriedkom bicykel, určite si jeden požičajte a preskúmajte na ňom krásne miesta.

– Obdivovať môžete niektoré sakrálne pamiatky, netradičné múzeá a moderné stavby. Dvakrát týždenne sa v centre koná trh, na ktorom si môžete kúpiť množstvo domácich dobrôt.

eindhoven fotografia
Foto od jasoneppink

– Za najlepšiu atrakciu považujú v Eindhovene turisti múzeum vozidiel DAF a tiež múzeum značky Philips. Určite nevynechajte ani múzeum Van Abbemuseum, kde nájdete aj diela Pabla Picassa.

– Pre romantickejšie duše- vychutnajte si prechádzku alebo piknik v parku Genneper Parken.

– Keď už budete v Holandsko, choďte si pozrieť aj Amsterdam. Pre mladých ponúka bohatý program, kde zažijete mnoho zábavy a nájdete tam aj bohatý nočný život. Na svoje si však prídu aj starší, ktorí obľubujú nádhernú architektúru.

amsterdam fotografia
Photo by kirkandmimi

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred návštevou Holandska:

Ak by ste sa vybrali do tejto krajiny a budete potrebovať pomoc alebo nejakého sprievodcu s rôznymi nápadmi ako – kde sa ubytovať, čo robiť v Amsterdame až po to, aké jedlá by ste mali určite ochutnať, to všetko nájdete v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.