Krásne holandske mesto je na dosah. Ak chcete trochu viac preskúmať krajinu tulipánov, zbystrite pozornosť. Odbehnite si aj do hlavného mesta, v ktorom to naozaj žije.

eindhoven fotografia
Foto od Lennart Tange

Práve teraz máte výbornú možnosť zaletieť si z Bratislavy do Eindhovenu len za cenu spiatočných leteniek 20€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 14.11. -21.11.2018. Viac na Ryanair.

, Ponuka spiatočnej letenky do holandského Eindhovenu len za 20€!

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Holandsko a Eindhoven?

– Keďže v tejto krajine je veľmi obľúbeným dopravným prostriedkom bicykel, určite si jeden požičajte a preskúmajte na ňom krásne miesta.

– Obdivovať môžete niektoré sakrálne pamiatky, netradičné múzeá a moderné stavby. Dvakrát týždenne sa v centre koná trh, na ktorom si môžete kúpiť množstvo domácich dobrôt.

eindhoven fotografia
Foto od jasoneppink

– Za najlepšiu atrakciu považujú v Eindhovene turisti múzeum vozidiel DAF a tiež múzeum značky Philips. Určite nevynechajte ani múzeum Van Abbemuseum, kde nájdete aj diela Pabla Picassa.

– Pre romantickejšie duše- vychutnajte si prechádzku alebo piknik v parku Genneper Parken.

– Keď už budete v Holandsko, choďte si pozrieť aj Amsterdam. Pre mladých ponúka bohatý program, kde zažijete mnoho zábavy a nájdete tam aj bohatý nočný život. Na svoje si však prídu aj starší, ktorí obľubujú nádhernú architektúru.

amsterdam fotografia
Photo by kirkandmimi

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred návštevou Holandska:

Ak by ste sa vybrali do tejto krajiny a budete potrebovať pomoc alebo nejakého sprievodcu s rôznymi nápadmi ako – kde sa ubytovať, čo robiť v Amsterdame až po to, aké jedlá by ste mali určite ochutnať, to všetko nájdete v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze.

, Ponuka spiatočnej letenky do holandského Eindhovenu len za 20€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.