Maroko vám ponúka filmom preslávenú Casablancu, historický Fez či nekonečné pláže Agadiru. Je to naozaj exotická krajina, v ktorej sa rozhodne nudiť nebudete.

maroko fotografia
Foto od x-oph

Do tejto zaujímavej a relatívne neprebádanej krajiny pre našich ľudí máš teraz možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku len za 40€! Poletíte spoločnosťou Ryanair z letiska v Krakowe.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 14.5. – 21.5.2018. Viac na stránke Ryanair.

, Ponuka spiatočnej letenky do exotického Maroka len za 40€!

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo navštíviť túto krajinu?

– Marakéš sa považuje za najkrajšie mesto v Maroku.

– V neďalekej dedinke Imlil môžete vstúpiť do brány pohoria Atlas. Nájdete tam vrch Jebel Toubkal (4167 m n. m.), čo je najvyššia hora v severnej Afrike.

– Maroko je jedným z tých štátov severnej Afriky, ktorý obľubujú európski turisti stále viac. V tejto krajine budete objavovať niečo divoké a cudzie, no nemusíte mať obavy, pretože krajina v dnešnej dobe ponúka výborné turistické zázemie.

– Marakéš je známy hlavne kvôli životu na trhoviskách, ktoré obklopujú historické kultúrne centrum. Najväčším trhoviskom je námestie Djemaa El Fna.

– V roku 1985 bolo toto mesto zapísané do zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO, takže sa nemusíte báť, že vás jeho krásy neuchvátia.

maroko fotografia
Foto od x-oph

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

, Ponuka spiatočnej letenky do exotického Maroka len za 40€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.