Maroko vám ponúka filmom preslávenú Casablancu, historický Fez či nekonečné pláže Agadiru. Je to naozaj exotická krajina, v ktorej sa rozhodne nudiť nebudete.

maroko fotografia
Foto od x-oph

Do tejto zaujímavej a relatívne neprebádanej krajiny pre našich ľudí máš teraz možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku len za 40€! Poletíte spoločnosťou Ryanair z letiska v Krakowe.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 14.5. – 21.5.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo navštíviť túto krajinu?

– Marakéš sa považuje za najkrajšie mesto v Maroku.

– V neďalekej dedinke Imlil môžete vstúpiť do brány pohoria Atlas. Nájdete tam vrch Jebel Toubkal (4167 m n. m.), čo je najvyššia hora v severnej Afrike.

– Maroko je jedným z tých štátov severnej Afriky, ktorý obľubujú európski turisti stále viac. V tejto krajine budete objavovať niečo divoké a cudzie, no nemusíte mať obavy, pretože krajina v dnešnej dobe ponúka výborné turistické zázemie.

– Marakéš je známy hlavne kvôli životu na trhoviskách, ktoré obklopujú historické kultúrne centrum. Najväčším trhoviskom je námestie Djemaa El Fna.

– V roku 1985 bolo toto mesto zapísané do zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO, takže sa nemusíte báť, že vás jeho krásy neuchvátia.

maroko fotografia
Foto od x-oph

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.