Ak chcete zavítať na krásny ostrov Korfu počas sezóny, teraz máte výbornú možnosť. Patrí jednoznačne medzi najkrajšie grécke ostrovy. S letenkami však dlho neváhajte.

corfu fotografia
Photo by ggkoumas

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky na Korfu z poľských Katovíc len za cenu 68€! Viac leteniek nájdete na stránke biletyczarterowe.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 1.8. – 8.8.2018.

Batožina:

V cene je zahrnutá aj podpalubná batožina s hmotnosťou maximálne do 20 kg.

Prečo Korfu?

– Keďže ostrov patrí Grécku, je takisto opradený rôznymi historickými bájkami. Dýcha jedinečnou atmosférou a pozrieť si budete môcť aj rôzne historické pamiatky.

– Krásne piesočnaté pláže nájdete najmä na južnej strane ostrova. Medzi najkrajšie patria hlavne: Prasoudi beach, Mirtiotissa či Glyfada. Plus nádherná farba vody.

– Určite nevynechajte ani hlavné mesto Korfu town, ktoré je známe tým, že od roku 2007 je jeho stará časť zapísaná do zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO.

corfu fotografia
Foto od rob.sandbach

– Uvidíte tam krásne miesta, ako napr. Liapades a Paleokastritsa, ktoré sú tvorené zo 6 krásnych zálivov. Sú tam aj iné zákutia, kde si prídu na svoje hlavne romantici.

– Najkrajší výhľad na krásne členité pobrežie s priezračnou a čistou sfarbujúcou sa vodou vám poskytne horská dedina Lakones. No nádherné scenérie uvidíte takmer na každom kroku.

corfu fotografia
Photo by KatarzynaTyl

Ubytovanie:

Ak sa tam chystáte, nenechajte nič na náhodu a ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.