Edinburgh vám ponúka veľa, od krásnej prírody, cez unikátnu históriu až po množstvo krásnych pamiatok. V tomto meste budete mať rozhodne čo obdivovať.

Pozor! Táto ponuka už nie je aktuálna . Prosím prejdite túto podstránku, kde nájdete najnovšie ponuky lacných leteniek do Edinburghu .

edinburgh fotografia
Photo by lino9999

Teraz máte výbornú šancu zakúpiť si spiatočné letenky do Edinburghu za cenu iba 39€! Poletíte však z letiska v Katoviciach. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 23.9. – 30.9.2018. Viac na stránke Ryanair.

, Ponuka spiatočných leteniek do Edinburghu teraz len za cenu 39€!

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo práve Edinburgh?

– Navštívte ikonickú pamiatku Edinburgh castle, ktorý sa týči nad mestom plným zelených parkov. Ak sa tam dostanete, vedzte, že budete mať z neho úžasný výhľad.

– Water of Leith Walkway je atraktívna obývaná štvrť. Krásna architektúra, lokálne krčmy a reštaurácie z nej robia zaujímavé miesto. Okrem iného, nachádza sa tam aj chodník, ktorý môžete prejsť peši alebo na bicykli. Popri tom budete sledovať loďky, ktoré plávajú po rieke v tesnej blízkosti.

edinburgh fotografia
Photo by 27707

– Nevynechajte ani centrum. Slávna Edinburská Royal mile je ulica, ktorá spája hrad a škótsky parlament. Nájdete ju v starom meste, zdobia ju historické prvky a je veľmi krásna.

– Holyrood park – nachádza sa takisto v centre, takže ďaleko nemusíte ísť a vyraziť si tam môžete za krásnou turistikou alebo relaxom. Je tam tiež najvyššie položené mesto v Edinburghu a môžete navštíviť aj niekoľko zaujímavých pamiatok.

– Toto mesto toho ponúka veľmi veľa, a preto je najlepšie vydať sa tam. Vedzte, že všade kam sa vyberiete si prídete na svoje. Je tam mnoho krásnych miest.

edinburgh fotografia
Photo by kolibri5

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.