Dokonalá práca pre milovníkov mačiek! Za posledných osem rokov prináša istý manželský pár desiatky túlavých mačiek do svojho domova na gréckom ostrove. No teraz žiadajú ľudí o pomoc. Navyše, šťastný žiadateľ, ktorého vyberú, bude žiť na tomto gréckom ostrove s partiou týchto mačiek zdarma.

Richard a Joan Bowell sa starajú o viac ako 65 mačiek za svoje vlastné peniaze. Okrem toho držia ochrannú ruku aj nad kolóniu divokých mačiek. Manželia sa začali starať o tieto zvieratá v roku 2010. Vtedy ich mali len zopár. Čoskoro však nachádzali stále nové hladné a opustené mačky po celom ostrove, ktoré nemohli len tak ignorovať, a tak pokračovali v ich nábore.

Photo by youtube

„Múdry človek mi raz predstavil pojem „Boží ľud“ a hovoril o zvieratách,“ hovorí Joan. „Tieto slová sú také roztomilé a plné lásky i súcitu, že odvtedy u mňa rezonujú.“

V priebehu rokov Joan a Richard vzali toľko mačiek, až ich majetok nemohol zvládnuť viac chlpatých obyvateľov, a preto sa rozhodli uverejniť inzerát na svojich sociálnych sieťach. Ponúkli toto mačacie kráľovstvo potencionálnym záujemcov, ktorí by sa o nich starali.

V minulosti sa už pár snažil uverejňovať podobné inzeráty. Tentokrát napísali prehľad o skromne platenom zamestnaní a publikovali ho na Facebooku. Dúfali, že dostanú niekoľko desiatok žiadostí. Informovali tiež o všetkých prácach, ktoré bude potrebné vykonávať. Okrem mzdy by záujemca žil na tomto ostrove zadarmo a nemusel by platiť žiadne nájomné.

V priebehu niekoľkých hodín sa táto ponúka rozšírila do sveta extrémne rýchlo. Zdieľalo ju množstvo ľudí a manželia obdŕžili už neuveriteľných 35 000 žiadostí o prácu z 90 rôznych krajín.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.