Aby sa rastúci strom stal súčasťou interiéru či záhrady a nezrezal sa, aby cez diaľnicu viedol zelený most, ktorý pomôže pri migrácii voľne žijúcich živočíchov, aby sa neplytvalo vodou, toto všetko stojí za uváženie a prijatie konkrétnych krokov na splnenie dôležitých iniciatív. Aj takéto jednoduché veci vlastne robia veľký rozdiel – najmä dnes, keď nás príroda potrebuje viac ako kedykoľvek predtým! Existuje veľmi veľa skvelých ekologických a šetrných návrhov, ktoré sa dajú vymyslieť tak, aby rešpektovali prírodu. Stačí si len vybrať to, čo sa vám hodí najviac. A tu je niekoľko skvelých inšpiratívnych nápadov.

Vodná fontána, ktorá počíta koľko plastových fliaš ste ušetrili jej používaním:

Most pre zvieratá:

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.