Tak táto žena sa vymyká všetkým dnešným „normám“. Kedysi by to bolo oveľa bežnejší jav, no dnes je to už trochu inak. 44-ročná žena, ktorá do dnešného dňa porodila neuveriteľných 21 detí je v dnešnom svete akýmsi fenoménom. Veď, uznajte sami, viete si niečo také predstaviť? Zároveň ide o najväčšiu rodinu v histórii Spojenom kráľovstve a určite nielen tam. Aby toho nebolo málo, tak manželia sa tešia na ďalší, už 22. prírastok!

Rodinka Radfordových už teraz môže pokojne postaviť dve futbalové tímy. Príchodom ďalšieho bábätka budú mať dokonca ešte aj dvoch náhradníkov. Matka Sue je nadšená a už teraz sa teší na svoje ďalšie bábätko. Ako sa sama vyjadrila, tak dúfa, že to bude 11. chlapec. O tejto radostnej správe informovala na svojom Youtube kanáli.

Mať takúto rodinu však vôbec nie je ľahké. Mnohí si to nevedia ani len predstaviť a aj preto vznikajú rôzne, často neodôvodnené, predsudky. Možno taktiež patrite k tým, ktorí niečo takéto skôr skritizujú, no treba si uvedomiť, že je to len ich vec a nik nemá právo súdiť. Sami si iný život prestaviť nevedia a tvrdia, že sú veľmi šťastní, a to aj napriek neľahkej situácii. Pre takúto početnú rodinu totiž vôbec nie je jednoduché vyžiť najmä z finančného hľadiska. Ak sa však chce, všetko sa dá. A tento príbeh je toho dôkazom.

Všetci pekne pokope…

Možno vás to prekvapí, no až 19 detí stále žije v jednom dome so svojimi rodičmi. Iba 30-ročný Chris a 25-ročná Sophie nežijú s nimi v spoločnej domácnosti. Sophie je zároveň najstaršia dcéra a už v tak mladom veku sa môže pochváliť 3 deťmi. Jablko zrejme nepadlo ďaleko od stromu.

Táto rodina chodí spolu dokonca aj na dovolenky, pričom zbaliť takúto veľkú partiu chce naozaj veľa trpezlivosti a tiež vynaliezavosti. Už aj v tom ale majú svoju prax a vyjadrili sa, že na rodinnú dovolenku potrebujú minimálne 7 veľkých kufrov.

View this post on Instagram

IHOP for breakfast #florida #ihop #pancakes

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

Ďalšie ťažkosti…

Za jeden týždeň minú cca 400€ len na jedlo. Nemajú to ľahké ani s domácnosťou, keďže denne upratujú aj 3 hodiny, aby mali v dome poriadok. Rodina dostáva týždenne prídavky vo výške 200€ na jedno dieťa. Inak sa musí spoliehať najmä na pekáreň otca, aby dokázali platiť všetky výdavky, spojené najmä s domom z 10 spálňami, ktorý kúpili v roku 2004. Okrem peňazí, neustáleho upratovania a varenia, je tu ďalšia vec, ktorú si mnohí z vás nevedia možno ani predstaviť a nie to ešte praktizovať. Mať 21 ľudí v domácnosti si vyžaduje aj inú daň. Napríklad takú, že Sue perie každý deň takmer 20 kilogramov oblečenia.

Údajne nemajú žiadne skupinové výhody, aj keď by sa to na prvý pohľad mohlo zdať. Napríklad, ak by chceli ísť do kina, tak by museli zaplatiť za lístky 115€, na večeru v reštaurácii si musia odložiť najmenej ďalších 170€. Rodinka je však šťastná a zdravá, v tom prípade sú peniaze na vedľajšej koľaji.

 

Zdroj: Dailymail

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.