Vyzerá to, že Jaymz Marsters, majster vo farbení vlasov a majiteľ kaderníckeho salónu v anglickom Norfolku, začal využívať farby dúhy a prenáša ich na vlasy zákazníčok. Jeho farebné vzorce fungujú ako skutočná mágia a každý účes, ktorý vytvorí, je jedinečný až fascinujúci. Od najsvetlejšej modrej po najhlbšiu červenú, akúkoľvek farbu, ktorú si dokážete predstaviť, možno nájsť v Jaymzových dielach. Posúďte sami či sa vám jeho tvorba páči, alebo nie. P.S : Úžasne zľavy na domáce farbenie vlasov nájdete tu. 

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.