Zrejme ste zachytili informáciu, že Donald Trump podporil násilné povstanie v Kapitole, ktoré zorganizovali jeho priaznivci. Snemovňa reprezentantov stihla tohto dosluhujúceho prezidenta obžalovať, pričom čelí už druhej ústavnej obžalobe. Nepokoje v Kapitole si vyžiadali najmenej 5 mŕtvych. Vzhľadom na tento útok zvýšili v budove bezpečnosť, ktorú zabezpečujú vojaci a nie je ich málo.

Blokády rozmiestnili po útoku niekoľko blokov od samotnej budovy a jej vnútro taktiež veľmi dobre zabezpečili. Samotné fotografie vám už o tom, ako to tam momentálne vyzerá, prezradia viac.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.