Poznáte ten pocit, keď vás niečo zaujme tak, že neviete prestať na to pozerať? Dovolíme si tvrdiť, že aj video, ktoré vám prikladáme nižšie patrí do tejto kategórie akýchsi zaujímavých úkazov. Ešte stále si len veľmi zriedka uvedomujeme, čo všetko dokáže planéta a tiež čo všetko dokážu ľudia.

Práve my, tvory kreatívne a tvory inteligentné zanechávame na svete diela, na ktoré sa len tak ľahko nezabudne a ktoré pretvárajú svet. Na nasledujúcom videu sa nachádzajú úžasné sochy, stavby i zaujímavé miesta, ktoré budete s veľkou pravdepodobnosťou sledovať so zatajeným dychom. Alebo?

https://www.facebook.com/tldailypost/videos/217147246134650/?v=217147246134650

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.