Vyrastať so súrodencom alebo súrodencami nie je vždy jednoduché, veď to sami poznáte v prípade, že nie ste jedináčikmi. Neraz ste museli bojovať o svoje obľúbené hračky či o priazeň rodičov. Vyrastať s bratom alebo sestrou tiež znamená naučiť sa zodpovednosti a najmä kompromisu. Znamená to tiež mať pri sebe osobu, ktorá vás podporí či pomôže vtedy, keď to najviac potrebujete. Niektorí súrodenci majú medzi sebou taký dobrý vzťah, že si navzájom nahádzajú rodičov. Pozrite si teraz ako pekne i vtipne môže vyzerať vzťah medzi súrodencami.

6-ročné dievčatko takto vystrojilo svoju ročnú sestru do zimného oblečenia:

Chlapček vidí svoju sestru po prvýkrát:

Brat svojmu mladšiemu bratovi nechcel pomôcť s vyzliekaním a takto to dopadlo:

Keď sa niekomu nechce upratať monopoly a radšej ich vyhodí do koša:

„Sestra premenila moju izbu na malý podkrovný priestor“:

„Mnoho ľudí si myslí, že mám rada matematiku, ale nie je to pravda. Pi deň, 3.14 (14. marec), je deň, keď sme boli s bratom adoptovaní. A sme mimoriadne radi za to, že sme sa spolu dostali do nádhernej rodiny“:

„Moja stará mama (vpravo) a jej sestra prišli k nám na návštevu. Vždy si boli veľmi blízke. Obe boli oblečené v rovnakom tričku“:

„Pred štyrmi rokmi som mal tú česť byť darcom kostnej drene svojmu bratovi, ktorý už po štvrtýkrát bojoval s rakovinou. Práve sme oslávili 4 roky od jeho vyliečenia sa“:

Brat so sestrou, bok po boku, už veľa rokov:

„Zistil som, že budem strýko! Moja sestra nebola príliš šťastná z mojej interpretácie jej ultrazvuku“:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside.com

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.