Niektoré okrasné rastliny majú veľmi prekvapivé tvary, vďaka ktorým vyzerajú akoby boli z iného sveta. Pripravili sme si pre vás preto zoznam zrejme tých najúžasnejších sukulentov, aké ste kedy videli. Vyzerajú akoby boli z inej planéty.

Sukulentom sa dobre darí najmä v suchom podnebí. Vedeli ste, že takmer všetky kaktusy sú sukulenty, ale nie všetky sukulenty sú kaktusy? No bohužiaľ nie každý vie, ako sa o sukulenty starať. Ak ste ešte teda nemali tú česť vidieť tieto zaujímavé rastliny, tak čoskoro sa to zmení vďaka fotografiám, ktoré vám ponúkame nižšie.

A ako teda vyzerajú? Pozrite sa nižšie. Prípadne, ak máte niečo podobné doma, kľudne sa pochváľte v komentároch:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.