Hovorí sa, že obrázok dokáže vypovedať tisíce slov. Niektoré fotografie sú také ohromujúce, že v okamihu, keď ich uvidíme, sa v našej mysli vytvorí veľká bublina plná rôznych otázok. Dnes, v 21. storočí je však pri ohromujúcich záberoch jedna z prvých otázok: „Je to photoshop?“ Nie, v tomto prípade nie je.

Aj keď na photoshope nič zlé nie je, veď dnes sa takto dodatočne upravuje mnoho fotografií, no niektorí ľudia to považujú za akúsi neschopnosť. Neschopnosť či už fotografa alebo samotného „modela/modelku“. Avšak, aj s týmto programom vedieť pracovať je otázkou šikovnosti. Nuž, ale poďme sa teraz pozrieť na zábery, ktoré upravené týmto programom nie sú a aj napriek tomu sú úchvatné. Možno si budete myslieť, že vytvoriť niečo také bez akejkoľvek úpravy sa nedá, no mýlite sa. Faktom však je tiež to, že k zachyteniu magického momentu je častokrát potrebné mať aj veľké šťastie.

Pohodlne sa posaďte, vyložte si nohy a užite si tieto nádherné fotografie.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.