Tetovaniu ako takému sme už venovali viackrát pozornosť. Každopádne je to umenie, ktoré si určite zaslúži pozornosť. Veď napokon je to ozdoba tela, ktorá tu bude s potetovaným človekom počas celého života aj po ňom. Tetovanie je prvok identity a zároveň správa, ktorú sa daný jedinec snaží vyslať do sveta. Sme teda toho názoru, že dobrých tetovaní nie je nikdy dosť.

Sion Kwak je tatérka z Južnej Kórei, ktorá sa snaží do svojich kúskov vniesť identitu, tradíciu, kultúru a hodnoty. Vytvára také vzory, aké nikto iný na svete. Sú totiž veľmi jedinečné. Je známa tým, že svojim zákazníkom znázorňuje na koži kórejské motívy. Tetovať pre ňu znamená veľa, je to forma akou sa sama vyjadruje a prezentuje. Vďaka svojmu umeniu sa rýchlo presadila a zákazníci ju začali vo veľkom vyhľadávať.

Povedala, že inšpiráciu čerpá od samotných zákazníkov. „Mojou inšpiráciou sú príbehy zo života, ktoré počúvam a moji zákazníci, ktorých tetujem,“ povedala Sion. Tieto nápady neskôr dokáže preniesť do formy tetovania a jej práca je skvelá. Najčastejším prvkom jej diel sú červené šnúrky.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.