Nechty sú ozdobou každej ženy a mnohé si na ich výzore skutočne potrpia. Nechtárky sú žiadané stále viac, zvlášť také, ktoré sú v tejto svojej práci skutočné umelkyne. Niektoré z nich dokážu vytvoriť na nechtách veľmi zaujímavé dielo, ktoré v sebe ukrýva príbeh.

V tomto prípade však každý prst osamote takmer nemá žiaden význam, avšak keď ich spojíte, pochopíte, aký to má vlastne význam. A poďme si teraz niekoľko zaujímavých nechtárskych kúskov predstaviť.

View this post on Instagram

I got a bunch of stamping equipment from @bundlemonster a few days ago and here's one of the manis I created with them 😁 I kinda feel like this is "cheating", but stamping is actually very tricky to get a hang of 😅 Anyway, you can use my coupon code ✨ANELI✨ for 10% off bundlemonster.com (direct link in bio!) 😎 ~ I actually also free-handed the building on my ring finger with some black acrylic paint and my 'berry wine' nail art brush from @winstonia_store 🎀 You can get 10% off winstoniastore.com with my code ✨ANELI✨ ~ Follow me on snapchat (username: anelithatsme 👻) to see my nails before everyone else 😏 ~ Stamping plates used: BM-414 BM-S303 #bundlemonster ~ Polishes used: @bundlemonster 'noir black' Sally hansen 'kook-a-mango', 'peach of cake' Opi 'i just can't cope-akabana', 'matte topcoat' Essie 'good to go'

A post shared by Nails + Tutorials :3 (@ane_li) on

View this post on Instagram

Not too happy with this one.. 🙊

A post shared by Nails + Tutorials :3 (@ane_li) on

View this post on Instagram

"You're a monster!" ~~ Gingy 🎅🏼🍪😀

A post shared by Alexis (@just_alexiz) on

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.