Ak ste pevne presvedčení, že moderné vymoženosti ako napr. Wi-Fi či televízia sú vo vašom živote zbytočné, hľadáte absolútny pokoj na izolovanom mieste bez týchto vymoženosti a k tomu ročný plat v takej výške, o ktorej možno len snívate, máme pre vás skvelú správu. East Brother Light Station, ktorá sa nachádza na maličkom ostrove uprostred zálivu San Pablo pri San Franciscu, má pre vás špeciálnu ponuku.

Foto od youtube

Na ostrove sa nachádza maják a dokonca aj malý hostinec, ktoré je potrebné prevádzkovať. Súčasní prevádzkovatelia tohto kúzelného miesta, Che Rodgers a Jillian Meeker, odchádzajú a aktívne hľadajú svojich náhradníkov. Jedna z podmienok je, aby boli žiadatelia ochotní a pripravení prebrať každú úlohu spojenú s prevádzkou hostinca, vrátane upratovania, účtovníctva, práce na recepcii a taktiež prevážania hostí na ostrov a z neho. „Sme zodpovední za celú prevádzku malého ostrovčeka od ubytovania, varenia, zdvíhania telefónov, upratovania až po riadenie člna a ďalšie činnosti,“ povedal doterajší prevádzkovateľ. „Nebudete tam mať žiadny prístup k Wi-Fi ani televíziu. Mnohí sa nás pýtali, či sa tam nenudíme, keďže sme aj takto odrezaní od sveta, no naša odpoveď vždy bola, že absolútne nie.“

Uchádzači musia byť dvaja resp. pár a jeden z nich musí vlastniť licenciu pre riadenie člna. Okrem toho sú potrebné aj kvalitné kulinárske schopnosti, ktoré budú prísne a kriticky posudzované. Spomedzi uchádzačov začnú vyberať dvoch výhercov v polovici apríla 2019. Plat je stanovený na 130 000 dolárov za rok. Avšak, ak budú noví majitelia úspešne vykonávať svoju prácu, tak tento plat môže porásť. V prípade, že ste veľkým dobrodruhom a chcete skúsiť niečo podobné, môžete skúsiť šťastie aj vy a možno sa zadarí.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.