Leanne Lauricell sa cítila vo svojom zamestnaní v New York City nenaplnená a v príliš veľkom strese a tak sa rozhodla spraviť krok vpred a venovať sa niečomu, čo pre ňu bude mať naozaj hodnotu a bude ju baviť.

Nakoniec si našla cestu k zvieratám, ktoré potrebujú pomoc a založila útulok pre tieto zvieratá so špeciálnymi potrebami. Goats of Anarchy je domovom pre približne 50 postihnutých kôz, jedného mini koníka, somára, prasiatko a 2 zajacov.

Svoj nový život miluje a o zmene, ktorú v živote urobila hovorí toto: „Keď nájdete a venujete sa svojej vášni, všetky tie hlúpe veci, ktoré sa niekedy zdali byť strašne dôležité, už človeku tak dôležité neprídu.“

 

 

 

zdroj, zdroj2

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.