42-ročného muža z New Yorku doslova pochovalo zaživa potom, čo došlo k nehode pri práci na cintoríne. Stala sa mu veľmi podivná nehoda a svoje nedávno oslávené narodeniny si príliš dlho neužil. Keď vyrovnával dno vyše 2 metre hlbokého hrobu, odrazu sa na neho zrútili bočné steny.

Foto od youtube

Na miesto boli vyslané 4 hasičské skupiny spolu s miestnymi policajtmi. Prví tam boli jeho kolegovia, no im sa ho vykopať nedarilo. Rodwin Allilock bol bohužiaľ príliš dlho bez kyslíka a nepodarilo sa ho zachrániť. Lekár ho na mieste vyhlásil za mŕtveho. „Rodwin Allilock bol v čase nehody na dne vyše 2-metrového hrobu, keď sa jeho steny zrútili. Mužovi kolegovia sa ho síce snažili vykopať, no neuspeli,“ informovalo policajné oddelenie Suffolk.

Foto od youtube

„Odpočívaj v pokoji Rodwin Allilock. Bol si skvelým kolegom a tiež super chlapom,“ odkázali nebohému mužovi bývalí kolegovia. Zatiaľ nebola oficiálne stanovená príčina smrti, no vyzerá to na zadusenie. Polícia však teraz v spolupráci so správou bezpečnosti a ochrany pri práci prípad vyšetrujú a snažia sa zistiť čo sa vlastne v daný deň stalo. Zároveň chcú prijať opatrenia, ktorými bude možné takýmto nehodám predchádzať.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.