Stephanie Matto je v našej krajine, ale aj v iných častiach sveta pomerne neznámym menom. Zúčastnila sa reality šou 90-dňový snúbenec (90 Day Fiancé) a po skončení sa rozhodla presadiť na sociálnych sieťach ako influencerka.

Od jedného zo svojich fanúšikov dostala nezvyčajnú požiadavku. Neznámy muž chcel od nej, aby mu predala fľaštičku naplnenú jej plynmi. Táto ponuka ju síce prekvapila, ale napokon súhlasila, keďže bola zvedavá, koľko bude fanúšik ochotný za niečo také zaplatiť. Stephanie si za fľaštičku zarobila neuveriteľných 1000 dolárov, čo je v prepočte vyše 870 eur. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Stephanie Matto (@stepankamatto)

Táto bizarná práca zarobila Stephanie stovky tisíc dolárov a to, že bol biznis úspešný potvrdzuje aj mnoho spokojných zákazníkov, ktorými sú ľudia z celého sveta a dokonca aj z Českej republiky.

K výnosnému biznisu tohto druhu je potrebný aj špeciálny jedálniček, ktorý musel pozostávať z potravín produkujúcich plynatosť. Obľúbenou kombináciou bol pre ňu proteínový muffin, veľa fazule, jogurt a k tomu vajíčka uvarené natvrdo. Neskôr pridala do jedálneho lístka aj proteínové nápoje, ktoré zabezpečovali výraznejší zápach a lepší zážitok jej klientov. 

Zdroj: Youtube

Toto nezvyčajné podnikanie však ukončil jej zdravotný stav, ktorý ju dostal až do nemocnice. „Pamätám si, že som v priebehu jedného dňa mala asi tri proteínové kokteily a veľkú misku čiernej fazuľovej polievky. V ten večer som vedela, že niečo nie je v poriadku. Keď som ležala v posteli, cítila som, ako sa mi tlak v žalúdku posúva nahor,“ priznala Stephanie. „Mala som aj problém s dýchaním a zakaždým, keď som sa pokúsila nadýchnuť, cítila som štípanie okolo srdca,“ dodala. V strachu o svoje zdravie navštívila nemocnicu. Bola síce v poriadku, ale dostala radu, aby zmenila svoj jedálniček a užívala lieky na potlačenie plynatosti. 

Napriek problémov, ktoré spôsobila táto práca, sa jej odmietla vzdať. Svoje plyny sa rozhodla predávať vo forme digitálnej fľaštičky. Klienti teraz používajú digitálnu menu v hodnote 200 dolárov na nákup digitálneho žetónu, ktorý predstavuje Stephanine digitálne plyny. 

ZDROJ1, ZDROJ2

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.