Iní kontinent, iné podmienky a iné, niekedy veľmi kuriózne situácie. Inak sa to zrejme nazvať ani nedá. Prestavte si, že sedíte alebo idete v aute za svorkou 4 levov, ktorá sa prechádza popri autách akoby boli na nejakej obchôdzke. Myslíte si, že je to nereálne? Nuž zdá sa, že v takej Južnej Afrike vôbec nie.

Pri pohľade na nasledujúce zábery ostanete veľmi prekvapení a možno vás aj zamrazí. Istý chlapík natočil 4 levov, ako sa pokojne prechádzajú po ceste a vyzerá to, akoby práve oni riadili premávku. Za nimi idú totiž ďalšie autá rovnakým tempom, ako levy. Určite nikto z tamojších ľudí nechcel tieto majestátne zvieratá vyprovokovať, a tak sa snažili správať čo možno najviac tolerantne. Autá po ľavej strane celkom odstavili. Niektorí mali aj odvahu nafotografovať resp. nakamerovať ich. Veď v takejto situácii sa niekto ocitne možno raz a niekto ani raz za život.

Dosť však bolo slov, pozrite si túto veľkolepú „promenádu“ kráľov zvierat v plnej kráse. Je to krásny pohľad a otázne odkiaľ a kam smerovali. No zaujímavé je, že sa správali celkom pokojne.

Lions

A traffic jam in South Africa …Video by Lions Of Kruger Park And Sabi Sand

Zveřejnil(a) Iurie Belegurschi dne Pondělí 14. ledna 2019

Zdroj: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.