Minulý rok sa stal herec Ryan Reynolds terčom vtipkov. Možno si pamätáte na jeho vianočný sveter, ktorý vyvolal množstvo reakcií. Keď jeho priatelia, tiež herci Hugh Jackman a Jake Gyllenhaal pozvali Ryana na vianočný večierok, prinútili ho uveriť, že každý bude oblečený v škaredých svetroch. Po príchode si však Ryan uvedomil, že bol oklamaný, pretože bol jediný.

Ryan Reynolds sa rozhodol, že tento škaredý sveter bude používať pre dobrú vec. Ani tento rok na neho Ryan nezabudol. Pred Vianocami oznámil, že sa slávny sveter vrátil a má s ním len tie najlepšie úmysly. Tento rok sa mu podarilo presvedčiť aj samotného Jackmana, aby si sveter obliekol. Medzitým Ryan zdieľal animované video znázorňujúce príbeh sveteru. Tento ikonický kus oblečenia znovu vytiahol, aby pomohol deťom v núdzi.

Začal spolupracovať s nadáciou SickKids. Ryan nielenže poslal veľa týchto svetrov chorým deťom, ale zúčastnil sa aj na získavaní finančných prostriedkov. Prostredníctvom videozáznamu srdečne povzbudzuje ľudí, aby pomohli nadácii a sľubuje, že získa pre nich toľko peňazí, koľko sa bude dať.

A tu je spomínané video:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.