Každý umelec má iný príbeh ukrývajúci sa za tým, ako sa napokon stal umelcom na plný úväzok. Takmer každá cesta umelca má však niekoľko spoločných znakov – je poznačená neľahkými zápasmi, neistotou tiež a momentmi, kedy by ste sa najradšej vzdali.

Taylor Ann Linko snívala o tom, že sa stane umelkyňou už od základnej školy. Vtedy začala zdobiť ovocné koše a predávala ich kamarátom svojej mamy. Po mnohých neúspešných pokusoch sa však nevzdávala a tajne dúfala v novú možnosť ukázať svoj talent. Mesiace pred svadbou sa Taylor rozhodla, že nebude mať na sebe štandardné biele svadobné šaty, ale namiesto toho si ich trochu pretvorí. Proces bol skutočne pomalý a trvalo takmer týždeň, kým sa napokon rozhodla vykonať farebný „test“ na šatách špeciálnou technikou zvanou airbrush.

Nakoniec, týždeň pred svadbou, boli šaty konečne hotové a výsledok bol úžasný. Šaty dokonale odrážali jej farebnú osobnosť a všetci na svadbe si nevestu zamilovali. Mesiace po svadbe začalo stále viac ľudí oceňovať jej talent, čo žena sama nečakala. Tieto jej svadobné šaty boli zdieľané na titulnej stránke britského blogu a ľudia si ich skutočne obľúbili. „Maľovať svadobné šaty som začala, keď sa tie moje stali virálnymi. Vždy som mala rada farebné veci. Tak som sa pokúsila experimentovať a vymýšľať, ako začleniť svoju vášeň pre umenie a farbu do mojej svadby,“ povedala originálna nevesta o tom, ako nápad vznikol.

Stovky neviest ju následne začali žiadať o to, aby im žena vytvorila podobné svadobné šaty aké mala aj ona a Taylor s tým okamžite súhlasila. Prenajala si priestory a začala pretvárať nevestám šaty týmto originálnym spôsobom. A čo je najdôležitejšie, jej sen stať sa umelcom na plný úväzok sa konečne splnil. Aj keď bol tento proces pomalý a prešla si viacerými štýlmi, určite to stálo za to.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.