Pripravte sa na svoju dennú dávku roztomilosti. Dnes totiž uvidíte niečo, čo sa nedá každý deň – priateľskú rodinku rysov relaxujúcich priamo pri dverách rodinného domu. Umelkyňa Kathy Maniscalco bola tá, ktorá uverejnila fotografie a videá mamičky spolu so svojimi 5 mláďatkami, ktoré relaxovali v blízkosti jej domu nachádzajúcom sa v Sante Fe v Novom Mexiku.

Zatiaľ čo 3 z malých rysov sedeli na stene so svojou mamou, 2 ďalší boli na verande. Kathy dokonca povedala, že v budúcnosti premení jednu z rodinných fotografií týchto rysov na obraz. Žena sa ďalej vyjadrila, že keď ich zbadala, tak bola veľmi milo prekvapená a povedala si aký dobrý darček dostala. Matka ich nakŕmila a mláďatka sa neskôr začali spolu hrať. „Mačiatka boli veľmi uvoľnené a rozkošné. Pozorovali sme ako ich mama umýva, bolo to také úžasné,“ povedala žena.

Rodinka nečakaných návštevníkov po približne 4 hodinách opustila dom. Kathy povedala, že vďaka videám získala od ľudí veľkú pozornosť, ktorú rozhodne nečakala. Žena však okrem fotografií urobila rysom aj roztomilé videá, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Starting to get their milk snack 🤣👍❤️ Bobcat mama and babies on our front porch!!

Zveřejnil(a) Kathy Maniscalco dne Úterý 7. července 2020

(Bobcat mama and 3 babies- On our front porch in Santa Fe, 15 mins out of town, in Eldorado at Santa Fe) Finishing their feeding 😋 Omg!! Adorable! ❤️❤️❤️ The jays are squawking up a storm.

Zveřejnil(a) Kathy Maniscalco dne Úterý 7. července 2020

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.