Vieme, že veľa ľuďom záleží na matke prírode a určite sa mnohí nájdu aj medzi našimi čitateľmi. Snažíte sa prispieť k ochrane prírody rôznymi spôsobmi a tak, aby ste dopomohli k menšiemu znečisťovaniu planéty, no potom sú tú aj „tí druhí“, ktorí vám vašu snahu vedia znepríjemniť. Stačí, že vstúpite do obchodu s potravinami a uvidíte koľko zbytočných plastov a obalov sa tam nachádza.

Nasledujúce fotografie sú skutočne tak ubíjajúce, že keď ich uvidíte, tak si pomyslíte, že vaša snaha je absolútne nezmyselná. Pri pohľade na tieto neekologicky balené potraviny sa síce zdá byť každá snaha jedinca márna, pretože čeliť systémovým problémom, ktoré sa vyskytujú na celom svete, je naozaj ťažké. Avšak aj keď si myslíte, že ste len kvapkou v mori, tak dozaista neprestávajte robiť dobré veci. Planéta potrebuje každého jedného z vás a ešte to viac, keď vidíte niečo takéto.

Nasledujúce zábery pokladajte za dokonalo odstrašujúci príklad ako sa to robiť nemá.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.