Londýn je teraz dostupnejší, ako kedykoľvek predtým! A v prípade, že ste z tesného okolia Košíc, ani nemáte veľmi nad čím váhať. Takéto lacné letenky sa však minú rýchlo, preto konajte čím skôr!

 

Pozor: Ponuka už žial nie je aktuálna . Prejdite na aktuálnu ponuku  last-minute leteniek do Londýna.

london fotografia
Foto od fotofan1

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z metropoly východu do Londýna len za 16€! Táto cena je dostupný vďaka spoločnosti Ryanair. Let potrvá okolo 2 hodín a 40 minút.

Termín:

Za túto cenu je dostupný aprílový termín, a to napr. od 13.4. – 23.4.2019. Viac leteniek na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Londýn je obľúbený, pretože:

– Ešte stále tam žije mnoho Slovákov a chodia ich navštevovať rodinní príslušníci zo Slovenska. A práve teraz máte skvelú šancu.

– Pre jeho pamiatky, ktoré tam vo veľkom chodia obdivovať zahraniční turisti, a to na čele s Big Benom či ich známymi parkami ako Green park či Hyde park.

– Okúsite atmosféru veľkomesta a môžete si zájsť aj za filmovým Harrym Potterom.

– Londýn má toho čo ponúknuť, a preto lepšie urobíte, ak si prečítate všetky potrebné informácie, rady a tipy a vzácne informácie o Londýne v našom komplexnom sprievodcovi. Nájdete ho na tomto odkaze.

london fotografia
Foto od paulohabreuf

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť