Od rozprávania sa so psami až po ľudí, ktorí močili do rúry – počas spánku toho môžete toľko zažiť!

1. Hovoriaci pes

Moja priateľka ma raz skoro ráno zastavila, čudovala sa, kam som sa vybral. Kľúče od auta v jednej ruke, pelech môjho psa v druhej, na sebe len tričko a trenky. Šiel som do obchodu, pretože mi môj pes povedal, že potrebuje nejaké pochúťky.

John Talbot / Flickr

2. Chorý šijací stroj

Raz som prinútila mamu ísť mi skontrolovať šatník, pretože som si myslela, že môj šijací stroj tam vracia. Nemohla som zniesť ten smrad.

Uberprutser / Wikimedia Commons

3. Dieťa na úteku

Keď som mal asi päť rokov, námesačný som vyšiel z bytu. Zobudil som sa o dve poschodia vyššie a zaklopal na náhodné dvere, snažiac sa dostať domov. Našťastie mi otvoril milý starý pár a zaniesli ma domov.

Pxfuel

4. Zlodejka jabĺk

Na úvod musím povedať, že nemám rada jablká. Môj manžel asi týždeň nachádzal po dome nahryznuté jablká a dohováral dcére, aby to prestala robiť. Ona to však poprela, a tak sa jednu noc môj muž rozhodol nahrávať, čo sa deje v našom dome. Vyšla som zo spálne a zamierila rovno do chladničky. Vybrala som z nej jablko, sadla si na gauč, začala som ho celé hltať, potom som ho hodila k manželovi a vrátila sa na gauč. Je to dosť nepríjemné ale aspoň sa máme s priateľmi na čom baviť.

Gopal Krishna / PixaHive

5. Nehoda

Keď som mala zhruba 13 – 14 rokov, bývala som často námesačná. Raz som sa zobudila v kuchyni na linke, celá pokrytá čučoriedkovým jogurtom.

Pixnio

6. Zvláštny liek proti nespavosti

Prišiel som do obývačky, kde bol môj brat, a opýtal som sa ho, či by mi mohol doniesť nôž. Keď sa spýtal, na čo ho chcem, odpovedal som: “Pretože nemôžem spať.”

Pxfuel

7. Čierny jazyk

Uprostred noci som sa zobudil s čiernym sprejom v ruke a silným pálením v ústach. Vie vám to poriadne vyčistiť dutiny.

pixel2013 / Pixabay

8. Mokrý budíček

Raz som vyliezol cez okno a ľahol som si do kríku pod ním. Zobudil som sa, keď začalo silno liať.

MaxPixel

9. Robyn

Ako malá som šla spať k mojej kamoške Robyn. Zaspala, ale mne a jej sestre sa nedalo, tak sme šli dole a zapli sme si film. Videli sme, že Robyn ide dole schodmi, tak sme sa jej opýtali, čo robí, a ona povedala: “Hľadám Robyn.” Povedala som jej, že ona je Robyn, no ona odvetila: “Viem! Ja ju nájdem!” Na to jej sestra zareagovala: “Je tu, vráť sa do postele!” Robyn si niečo zamrmlala a vrátila sa hore. Na druhý deň si nič nepamätala.

10. Stretnutie na úrovni

Keď som bola malá, zvykla som byť často námesačná. Jednu noc, keď som mala štyri roky, som šla dole do kuchyne, vybrala vínové poháre a naliala do nich zázvorové pivo. Zobrala som ich do obývačky a s plyšákmi sme mali stretnutie na úrovni.

Lars Plougmann / Flickr

11. Najhoršia hotelová služba

Môj brat raz v noci chodil po celom dome, vošiel do každej izby, všetkým zobral deky a hodil ich do prania. Hej, boli vytočení.

Pxhere

12. Neobyčajný hosť

Vymočil som sa kamošovi do rúry.

Nenad Stojkovic / Flickr

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.