Ak je vašou prácou voziť ľudí po meste, chtiac či nechtiac si vypočujete zopár zaujímavých príbehov. Najmä ak váš zákazník práve vyšiel z baru.

1. Karaoke

Moja najlepšia jazda bola, keď som viezol Michaela Fassbendera z letiska v LA do Beverly Hills, zobral ma na burger a celú cestu do hotela sme spievali karaoke, pretože, ako sa mi priznal, vždy chcel byť rockovou hviezdou. Je to týpek!

2. Únos

Raz som viezol dvoch doktorov, keď jeden z nich začal hovoriť o tom, ako bol raz “jemne unesený”. Z nemocnice ho odviedli dvaja muži do vily mimo mesta. Požiadali ho, aby vyšetril srdce mužovi, ktorý vyzeral ako miestny šéf mafie. Poskytli mu všetky potrebné nástroje a pomoc a nakoniec ho operoval. Po operácii ho pustili, zaplatili slušnú sumu a povedali, že v prípade núdze ho ešte budú kontaktovať. Povedal, že to bol ten najstrašidelnejší a najzaujímavejší zážitok.

3. Celebrita

V nočnej som vyzdvihol jednu známu osobnosť v strip klube. Chcel, aby som ho odviezol do jednej bohatej štvrte, kde ho pri garáži čakala polonahá žena v strednom veku. Keď som bol asi 18 metrov od domu, povedal, že to je dobré a vystúpil. Udrela bičom, ukázala k nohe a ten chlap sa dal vo svojom Armani obleku na štyri a začal sa k nej plaziť. Udrela bičom znova, ukázala na mňa a povedala, že som na rade. Nebol som na rade. Som ženatý.

4. Vražda

Môj strýko robil taxikára, keď mu jedného dňa do taxíka sadli dvaja muži, rozprávajúci sa o vražde, ktorú sa chystajú spáchať. Po chvíľke sa začali rozprávať aj o tom, či zabijú aj taxikára, keďže všetko počul. Nakoniec sa rozhodli, že to neurobia. Bol to deň, kedy môj strýko skončil s touto prácou.

5. Zlodej

Raz v noci som viezol 50 ročného muža a priznal sa mi, že nevie variť, preto chodí v noci potajomky kradnúť mame z chladničky jedlo, ktoré jej zostalo.

6. Kokaín

Viezol som muža, ktorý sa priznal, že 25 rokov podvádza svoju manželku so svojou dílerkou koksu. Neviem, čo ma zarazilo viac – či to, že podvádza svoju ženu už 25 rokov, alebo to, že je tak dlho závislý na kokaíne. Okrem toho mi podal detailný obraz o tom, aká dobrá je jeho milenka v posteli.

7. Limo syndróm

Môj kolega to volal Limo syndróm – ľudia nahlas rozprávajúci o práci, aby zapôsobili na šoféra.

8. Ďalšia vražda

Raz som viezol nejakých ľudí, ktorí plánovali vraždu. Vyhodil som ich, kde chceli, a odišiel som.

9. Mladé baby

Keď som jedného dňa viezol 3 mladé baby, na konci cesty som vedel všetko o sexuálnom živote ich kamošiek – kto s kým spal, či s kondómom alebo bez, kto koho nakazil atď.

10. Gambler

Viezol som chlapa, ktorý prehral peniaze na nájom a nevedel, ako to má povedať manželke.

Zdroj

Foto: BoredPanda

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.