V 18. storočí nehýbal veľkými mestami obchod s komoditami, autami či nehnuteľnosťami, ale obchod s rozkošou, vášňou a rôznymi úchylkami. Každá tretia žena sa venovala jednému z najvýnosnejších povolaní tej doby – prostitúcii.

Seriál Neviestky vás prenesie do prostredia, v ktorom sa vtedajšia spoločnosť oddávala svojim najväčším nerestiam. Provokatívne slečny, zhýralí muži, intrigy, násilie, vraždy, láska, peniaze a sex. Aj takto vyzerali ulice Londýna pred 200 rokmi.

Hollywoodska kráska, známa z filmov Armageddon či Pán prsteňov – Liv Tyler, prichádza v jednej zo svojich najpikantnejších hereckých úloh ako madam Fitz – eso v rukáve jedného úspešného nevestinca, ktorý sa snaží poraziť druhý.

Nenechajte si ujsť príbehy žien, inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré sa snažia prežiť aj napriek zúfalo ťažkým okolnostiam. Od 1. októbra každý pondelok o 21:00 na televíznej stanici EPIC DRAMA.

www.epicdrama.cz FB: EpicDramaCZ,  Instagram: EpicDramaCzech

Trailer:

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.