Princ William je okrem iného známy aj tým, že vlasov veru nazvyš nemá. Podľa najnovšej štúdie je to najsexy plešatý muž na tomto svete aj napriek tomu, že nie je úplne holohlavý.

Foto od Pixabay

Výskum uskutočnili odborníci na plastickú chirurgiu online formou. Spomedzi mien si vyberali ľudia komu dajú svoj hlas a práve princa Williama si vybralo 17,6 milióna ľudí. Na druhom mieste v rebríčku skončil Mike Tyson, ktorý získal len polovicu hlasov.

Zvláštne však rozhodne je, že v rebríčku bol aj princ William, keďže v konečnom dôsledku nie je úplne plešatý. Nuž, toto hodnotenie napriek všetkému napokon vyhral a ako vyzeral rebríček top 10 najkrajších mužov aj s počtami hlasov si pozrite tu:

1. Princ William – 17,6 milióna
2. Mike Tyson – 8,8 milióna
3. Jason Statham – 7,4 milióna
4. Pittbull – 5,4 milióna
5. Michael Jordan – 5,3 milióna
6. Floyd Mayweather – 4,3 milióna
7. John Travolta – 3,8 milióna
8. Bruce Willis – 3,3 milióna
9. Dwayne Johnson – 2,6 milióna
10. Vin Diesel – 2,3 milióna

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.