Dnes sa všade prezentuje umelá krása a fotografie na sociálnych sieťach vyzerajú veľakrát dokonalo, no netreba zabúdať na prirodzenú krásu. A hlavne treba myslieť aj na to, že človek by nemal skrývať pred svetom akúkoľvek svoju odlišnosť. Či už ide o znamienko na tvári, pehy alebo niečo iné.

Všetko sú to práve tie odlišnosti, ktoré spôsobujú, že tvár daného človeka je jedinečná. A ak sa za to jedinec nehanbí a neskrýva to, je to len dobre. Tento svet potrebuje takúto rozmanitosť a najmä prirodzenosť, zvlášť v tejto dobe. Čo si ešte treba pamätať je hlavne to, že základom vlastnej spokojnosti je mať rád samého seba.

Pozrite si teraz týchto krásnych ľudí, ktorí sa nehanbia za svoj výzor a ukázali ho svetu.

Ani veľké znamienko na tvári neubralo žene na kráse

Pehy predsa nie sú hanba

Pokožka, ktorá sa hodí k týmto vlasom

Vitiligo vo vlasoch nie je potrebné ukrývať

Elfie ucho robí z tohto chlapíka jedinečného

Odlišná farba mihalníc a obočia, ktorú nemá veľa ľudí

Znamienko v strede čela nie je nič zlé alebo škaredé

Vitiligo na brade

Aj bez vlasov sa môžete mať radi, nech už je dôvod ich straty akýkoľvek

Takouto bradou sa nemôže pochváliť hocikto

Nuž, nemôže mať každý rovný nos, čo je v absolútnom poriadku

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.