Niektorí ľudia nevedia ako zaujať a vymýšľajú skutočne bizarné veci. Youtuber, ktorého za jeho nápad zatkla polícia, taktiež patrí do tejto skupiny. Obvinili ho pre týranie zvierat po tom, čo o vlastného psíka priviazal héliové balóny, aby štvornohý chlpáč vzlietol a samozrejme sa videom pochválil aj na sociálnej sieti.

Gauvar Sharma z Dillí sa venuje natáčaniu videí a teda pôsobí ako youtuber. Tentoraz však prekročil hranice a urobil niečo, čo by vám zrejme ani nikdy nenapadlo. Na videu vidieť malého psa, o ktorého je priviazaných niekoľko balónov a Gauvar sedí na streche auta, pričom sa snaží psíka pustiť tak, aby lietal pomocou balónov. Psík sa napokon naozaj dostal do vzduchu.

Po tom, čo video zverejnil na sociálnej sieti bola na muža okamžite podaná sťažnosť a polícia sa prípadom začala zaoberať. Muža napokon aj zatkli. Psík sa našťastie počas tohto experimentu nezranil, no bol ohrozený jeho život, keďže sa mohlo stať hocičo. V súčasnosti ešte stále prebieha vyšetrovanie tohto bizarného prípadu.

Gauvar stihol nahrať aj ďalšie video, na ktorom sa ospravedlňuje za to, čo urobil a dodal, že dodržal všetky potrebné bezpečnostné opatrenia a jeho psík nebol v ohrození života. Následne ľuďom sľúbil, že už takéto pokusy robiť nebude. Video s „lietajúcim psíkom“ vymazal, no niekto ho zachoval a stále sa šíri po internete.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.