Človek by si myslel, že ľudská rasa vôbec nie je hlúpa, veď vynašla toho už veľmi veľa na to, aby si to niekto mal dôvod myslieť. No napriek tomu existujú pochybnosti, teda podľa profesora astronómie Aviho Loeba si práve mimozemšťania myslia, že ľudia sú veľmi hlúpi na to, aby si vôbec zaslúžili akúkoľvek pozornosť tvorov, na ktorých veľa ľudí ani neverí.

Harvardský profesor dokonca tvrdí, že mimozemšťania nenávidia zelenú trávu a táto superinteligentná rasa preletela okolo našej planéty v roku 2017, no potom rýchlo zmenila smer. Avi si myslí, že jednoducho nemajú záujem navštevovať planétu, aj keď už viacerí ľudia tvrdili, že ich videli. Uviedol tiež to, že by sa mali zriadiť detekčné stanoviska UFO všade tam, kde boli zaznamenané nevysvetlené pozorovania.

Profesor si myslí, že by to mohol byť pomerne lacný spôsob ako vyvrátiť hoaxy a zistiť ako to s mimozemšťanmi skutočne je. „Hviezdy v galaxii sú väčšinou trpasličie a väčšina má asi desatinu z hmotnosti Slnka. Sú tiež dvakrát chladnejšie ako Slnko a červenej farby. Zem na zozname svojich cestovateľských cieľov nemajú aj preto, že majú infračervené oči a zelená tráva pre nich nie je príťažlivá.“

Avi ešte na záver dodal, že by bolo dobré investovať určitú sumu peňazí na to, aby vedci umiestnili nástroje na miesta, odkiaľ prichádzajú správy, ktoré hovoria o zaznamenanom živote mimozemskej civilizácie. Následne by toto prostredie dostatočne dlho skúmali a monitorovali.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.