Výstižných diel na tému moderná doba je veľmi veľa a zopár sme vám už priniesli aj my. Tento príbeh je podobný, akurát motivácia v tomto prípade niečo takéto vytvárať je veľmi hlboká, smutná a úprimná. Obrázky, ktoré uvidíte nižšie totiž vytvoril človek, ktorý prišiel o milovaného rodinného príslušníka a týmto spôsobom sa snaží zaplniť dieru v srdci.

Túžba nemyslieť na takúto stratu každú minútu bola taká silná, že sa napokon naplnila. „Podarilo sa mi to vďaka tvorbe, ktorá odsudzuje sociálne problémy. Dúfam, že sa vám moja tvorba páči a rozumiete čo ňou chcem povedať,“ vyjadril sa autor nasledujúcich diel. Zhodnotiť to môžete už každý sám. 

„Celý týždeň som ukladal každú reklamu zo stránok, ktoré som za ten čas navštívil“

Sociálne umenie je ako mlieko – záruka končí zajtra 

Tinder automat

Zdravie sa stáva luxusom

Nie ľudia, ktorí by vás mali radi, iba fanúšikovia

Citlivý obsah

Prepáč, nemôžeš sa odhlásiť

Mediálne pranie

Všetky príčiny, prečo by som sa mal mýliť

Kapitalistický pohľad – známa maľba mŕtveho umelca za 9 200 000 dolárov

Príbehy klamárov

Promócie

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.