Bude to prvý hotel svojho druhu. Plánujú totiž postaviť hotel mimo tejto planéty a otvorený by mal byť do roku 2027. Bude niesť názov Voyager Class a pojme až 400 ľudí. Návštevníci tam nájdu vlastné bary, kino, reštaurácie a dokonca aj kúpele. Spoločnosť Orbital Assembly Corporation uviedla, že výstavba sa začne v roku 2025.

Foto od youtube

Spomínaná spoločnosť je známa tým, že sa venuje kolonizácii vesmíru. „Stanica bude navrhnutá tak, aby vyhovovala národným vesmírnym agentúram vykonávajúcim výskum, ale aj vesmírnym turistom, ktorí chcú zažiť život na veľkej vesmírnej stanici s obrovským pohodlím a s nízkou gravitáciou,“ píše sa na stránke spoločnosti Orbital Assembly Corporation.

Foto od youtube

Zážitok, ktorí poskytne svojim návštevníkom bude nielen obrazne, ale v skutočnosti doslova ako z inej planéty. Táto vesmírna stavba bude nezvyčajná aj tým, že pôjde o konštrukciu zloženú z dvoch veľkých kruhov spojených dohromady. V súčasnosti spoločnosť vyvíja snahu najať šikovných a talentovaných členov posádky.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.