Internet je vo viacerých smeroch skvelá vec, no existujú aj jeho temnejšie stránky. Čoraz viac ľudí je obeťou kyberšikany. Na internete je skrátka mnoho trollov, ktorí si nenechajú ujsť príležitosť na to, aby si niekoho „podali“. A ani dnešnému hlavnému hrdinovi tohto príbehu nie je šikana cudzia.

Takto kedysi vyzeral:

Keď používateľ Redditu menom Ethan zdieľal svoju premenu na internete, stal sa z toho virál. Schudol totiž veľmi veľa kilogramov a prešiel úžasnú cestu, no nenávistným komentárom sa aj napriek tomu nevyhol. Ethan sa vyjadril, že našťastie je väčšina komentárov povzbudivá a naozaj pozitívna. „Ak ste vyrastali na strednej škole, kde ste boli neustále šikanovaný, potom vám nebude záležať na komentároch cudzích ľudí na internete,“ povedal chlapík.

Takto vyzerá dnes:

Ethan povedal, že nenávistné komentáre ho síce nevyvádzajú z rovnováhy, ale internetovým trollom odkazuje, aby jednoducho daného človeka nesledovali, ak sa im nepáči a venovali sa niečomu inému. Na všetkom sa však vždy snaží nájsť to pozitívne. Najnovšie sa Ethan rozhodol, že urážlivé komentáre si dá vytlačiť na tričko. A vďaka tomuto činu sa opäť objavil všade na internete, kde jeho fotografie zdieľalo množstvo ľudí.

Na tričku sú vety ako: „Stále je tučný“, „Tučný zadok“, „Aké úbohé a neúprimné“, „Do piatich rokov opäť priberie naspäť“ a podobne.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.