Donedávna psík menom Sisu žil na ulici a nevedno ako a prečo sa tam ocitol. Stal sa známym tým, že sa viackrát pokúšal ukradnúť z obchodu fialového plyšového jednorožca, no to sa mu nikdy nepodarilo.

Foto od Facebook

Psík neustále navštevoval obchod Dollar General v Kenansville a túto plyšovú hračku si chcel so sebou vziať celkom 5-krát, až kým obchodu došla trpezlivosť a zavolali odchyt zvierat, aby po zvieratko prišli. A oni si po Sisu napokon naozaj prišli, no neodišli odtiaľ len tak naprázdno.

Foto od Facebook

Pracovníci útulku, ktorí psíka vyzdvihli, mu plyšáka napokon kúpili. Neskôr zdieľali fotografie ako si štvornohý chlpáč leží spolu s jednorožcom. Ľudia začali tento príbeh zdieľať v desaťtisícoch a mnohí chválili zasahujúci tím za to, že psíkovi vytúženú hračku kúpili. A ako sa neskôr ukázalo, Sisu si už našiel nový milujúci domov.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.