6-mesačný psík plemena šarpej Harvey má trochu nezvyčajnejší vzhľad, vďaka ktorému si získava srdcia ľudí po celom svete. Niektorí tvrdia, že vyzerá skôr ako pohodlná deka alebo koberec a nie ako pes.

22-ročná majiteľka Teresa tvrdí, že práve vďaka tomu ako vyzerá je perfektný na maznanie. „Som úplne zbláznená do jeho vrások a pokožky. Je veľmi jemná a tak mu to pristane. Práve jeho vrásky a dvojitá brada je to, čo sa mi na Harveym najviac páči,“ povedala Teresa.

Harvey sa narodil v španielskej Menorce a jeho prvé dni vôbec neboli ľahké, pretože mal problém so zrakom kvôli nadbytočnej koži. Po päťmesačnom snažení veterinára mohol Harvey opäť vidieť. Nuž a samotná Teresa hovorí, že nečakala toľko pozornosti, koľko sa jej psíkovi dostáva. Jeho výzor je však naozaj zaujímavý, čo môžete vidieť aj na fotografiách.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.