Malý psík corgi takmer privodil majiteľom, ale aj ľuďom na internete infarkt. Psík menom Cartier totiž zavítal do rodinnej kaviarne, zvalil ovocný sirup a následne si do toho ľahol, čo vyzeralo akoby bol celý krvavý a zomrel. V skutočnosti však iba predstieral vlastnú smrť a veľmi tým vystrašil ľudí.

Tento psík pochádza z Thajska a jeho majitelia vlastnia kaviareň. Keď ho pustili na prechádzku, Cartier sa dlhší čas nevracal. Bolo im to zvláštne a keď zašli skontrolovať kaviareň, psíka napokon našli ležať v kuchyni. Prvotný pohľad bol však strašidelný, keďže ležal v červenej tekutine, ktorá vyzerala ako krv. Veľmi sa zľakli a aby toho nebolo málo na podlahe vedľa neho ležal nôž.

Na prvý pohľad sa skutočne zdalo akoby tento domáci miláčik zomrel. Následne si však všimli, že na zemi je ešte niečo. Išlo o otvorenú fľašu sirupu, ktorú si psík stiahol zo stola na zem. Nevinný výjazd do kuchyne sa skončil napokon dobre a príbeh zaujal mnoho ľudí na internete. Celú situáciu zdokumentovali majitelia Cartiera aspoň na fotografiách, zdieľali na sociálnej sieti a ľuďom sa tento príbeh páčil.

Zdroj: Boredpanda

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.